فرای تخصص در قانون و تجارت،
ما به خدمت گذاری برای دیگران افتخار می کنیم.

شما را به هدف می رسانیم

رویاپرداز در باطن.
عمل گرا در واقعیت.

SILAW در باطن،

مجموعه ای است با اعتقاد راسخ به خواست انسان برای یک زندگی بهتر. خواستی که به قدمت خود انسان است. واقعیت نا عادلانه جهان امروز سبب شده که رسیدن به این خواست در برخی از جوامع محتمل و در برخی دیگر غیر ممکن به نظر بیایید. در تاریخ، مهاجرت برای دستیابی به زندگی بهتر همواره راه حلی  بوده که انسان ها را مجبور به تحمل سختی ها و مشقت های فراوان کرده است.

اما در حقیقت، مهاجرت وسیله ای است برای رسیدن به هدفی که تنها اگر آگاهانه تعریف شود، می تواند انسان را به زندگی بهتر سوق دهد. اگر مهاجرت نقش هدف را به خود بگیرد مثل بادی خواهد شد برای مقصدی نامعلوم. SILAW به آنان که قصد کوچ دارند، کمک خواهد کرد تا قبل از وسیله به هدف فکر کنند، آن را آگاهانه تعریف کرده و با کمک ما، وسیله های رسیدن به آن اهداف را فراهم کنند.  

SILAW در ساختار،

یک شرکت حرفه ای (Professional Corporation) است که تحت مجوز شماره C09586 کانون وکلای استان اونتاریو به ثبت رسیده و بر طبق قانون، انحصارا به ارائه خدمات حقوق تجاری، حقوق دعاوی و حقوق مهاجرت تجاری و تمامی خدمات وابسته به آنها مشغول می باشد. این شرکت توسط وکلای رسمی کانون وکلای استان اونتاریو مدیریت می گردد.      

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/ws2.jpg

SILAW در عمل، تیمی است صادق، متخصص و متعهد.

صادق به این معنی که SILAW صرف ساختن در آمد، نمایی ساده انگارانه و مخدوش از زندگی و کسب و کار در کانادا را برای شما ترسیم نمی کند. در مقابل، SILAW  تنها زمانی قبول تعهد می نماید که به صورت مشخص و معین، رساندن شما به اهداف تان ممکن و با اتکا به تخصص و تعهد ما، امکان پذیر باشد. مطمئن باشید که SILAW شما را به آنها خواهد رساند.

متخصص به این معنی که کلیه اعضای تیم SILAW که هر یک مسئول ارائه ی قسمتی از خدمات جامعی هستند که در نهایت به شما ارائه می گردد، دارای صلاحیت های قانونی و مهمتر، سالها تجربه  و دانش عملیاتی در آن زمینه هستند.  در نتیجه با SILAW می بایست بهترین ها را انتظار داشته باشید.     

متعهد به این معنی که کیفیت ارائه ی خدمات در SILAW فارق از زمان و در هر مرحله ای از روند اجرایی همواره استثنایی است. این سطح از کیفیت هرچند معمولا منجر به از دست رفتن فرصت ما برای ارائه ی خدمات به تمامی متقاضیان می شود، اما باعث افتخار و سربلندی ما نزد موکلینی است که افتخار کار کردن با آنها و برای آنها را داشته و داریم.

با تیم SILAW آشنا شوید

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/siavash.jpg
سیاوش شکریان

وکیل ارشد و مدیرعامل

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/arash-iz.jpg
آرش ایزدپناه

مشاور استارت آپ

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/arash-sh.jpg
آرش شکریان

مشاوره توسعه کسب و کار

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/nima.jpg
نیما پویان

دستیار حقوقی

تماس با SILAW

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-small-white.png
واحد 1300 - پلاک 5255 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو
inquiry@silawpc.ca

ما را دنبال کنید:

SILAW Professional Corporation یک شرکت حرفه ای ثبت شده در انتاریو است که براساس ماده 61.0.1 از آیین نامه هفتم بخش دوم قانون انجمن حقوقی توسط کانون وکلای استان انتاریو دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات حقوقی و خدمات وابسته به آن می باشد.

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/04/ontariolawsociety-2.png

کلیه حقوق متعلق به SILAW PC می باشد.