معرفی اعضای تیم

آرش ایزدپناه

مشاور استارت آپ

آرش یک کارآفرین و مشاور استارت آپ موفق است. او دارای مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و هم اکنون مشاور ارشد سازمان صنفی فناوری اطلاعات و ارتباطات است. آرش فعالیت های حرفه ای خود را به عنوان توسعه دهنده نرم افزار و مشاور اتوماسیون در صنعت خودرو آغاز کرد. 

آرش پس از تکمیل تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد، همانطور که برای پایان نامه خود روی علت شکست پروژه های استارت آپ مطالعه نموده بود، به عنوان مشاور برای استقرار سیستم های فناوری اطلاعات و توسعه راه حل های تجارت الکترونیک وارد فاز عملیاتی تحقیقات خود شد و در این مسیر ضمن همکاری با شتاب دهنده ها و مجامع علمی فناوری ایران، تجربیات خود در اکو سیستم استارتاپ ها و موانع پیش روی کسب و کار های نوپا را افزایش داد.

به عنوان یک کارآفرین ، آرش سه استارت آپ را از مرحله ایده تا تجاری سازی و رشد رهبری کرده است. آرش با همه شتاب دهنده ها و انکوباتور های مهم در منطقه همکاری داشته و به یک متخصص استارت آپ تبدیل شده است. آرش هم به صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر در تصمیم سازی برای سرمایه گذاری در استارت آپ های مختلف مشاوره داده و هم به استارت آپ ها در تعامل و مذاکره با سرمایه گذاران احتمالی کمک کرده است. در سالهای اخیر آرش بیشتر روی داده کاوی و راه حل های نوین بازاریابی متمرکز شده است و در حال حاضر در مراحل مختلف رشد به استارت آپ ها مشاوره می دهد. آرش همچنین به استارت آپ هایی از سراسر جهان برای بهره گیری از برنامه ویزای استارت آپ کانادا کمک می کند.

تحصیلات و صلاحیت ها

  • کارشناسی ارشد فن آوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی، سال 2012
  • کارشناسی فن آوری اطلاعات از دانشگاه مدیترانه شرقی، سال 2007

با تیم آشنا شوید

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/siavash.jpg
سیاوش شکریان

وکیل ارشد و مدیرعامل

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/arash-iz.jpg
آرش ایزدپناه

مشاور استارت آپ

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/arash-sh.jpg
آرش شکریان

مشاوره توسعه کسب و کار

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/nima.jpg
نیما پویان

دستیار حقوقی

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-small-white.png
واحد 1300 - پلاک 5255 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو
inquiry@silawpc.ca

ما را دنبال کنید:

SILAW Professional Corporation یک شرکت حرفه ای ثبت شده در انتاریو است که براساس ماده 61.0.1 از آیین نامه هفتم بخش دوم قانون انجمن حقوقی توسط کانون وکلای استان انتاریو دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات حقوقی و خدمات وابسته به آن می باشد.

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/04/ontariolawsociety-2.png

کلیه حقوق متعلق به SILAW PC می باشد.