مدیریت دعاوی و اختلافات

Dispute Management

مدیریت فعالانه ریسک

موثرترین راه برای مقابله با اختلافات و دعاوی جلوگیری از آنها در اولین فرصت است. ما به شما کمک می کنیم تا ترتیبات تجاری خود را برای شناسایی ریسک های احتمالی ارزیابی کنید و با ارائه مشاوره های لازم به شما کمک خواهیم کرد تا آنها را به درستی مدیریت کنید. راهکار های ما برای انجام این کار عبارتند از:

  • پشتیبانی شما در مذاکرات برای ایجاد ترتیبات تجاری جدید با ارائه مشاوره به موقع در کلیه امور قراردادی از جمله ریسک ها، liabilities و سازوکارهای حل اختلاف؛
  • کمک به شما در ارزیابی چیدمان های تجاری فعلی برای شناسایی ریسک و مسئولیت های احتمالی و ارائه مشاوره برای کاهش و مدیریت آنها؛

مدیریت اختلاف

در هنگام وقوع یک اختلاف واقعی و یا شناسایی یک اختلاف احتمالی، به شما کمک می کنیم تا موارد نهایی وعوامل مؤثر را شناسایی کرده، نتایج را تعریف و احتمالات را ارزیابی کنید. ما سپس یک استراتژی مدیریت اختلاف در اختیارتان قرار می دهیم که به شما کمک کند تا تصمیمات خود را بر اساس قضاوت های حرفه ای اتخاذ کنید.

مدیریت و هماهنگی اختلافات بزرگ

اختلافاتی با مقیاس و پیچیدگی های قابل توجه نیازمند چندین وکیل (یا دفتر حقوقی) با تخصص های ویژه و از حوزه های مختلف قضایی است که هریک مسئولیت راهبرد بخشی کوچک از دعوای بزرگ تر را بر عهده می گیرند. در چنین شرایطی ما می توانیم به شما در شناسایی و استخدام بهترین تخصص ها برای مدیریت همه جانبه اختلاف مورد نظر کمک کنیم. بسیارمهم است که تعامل و همکاری بین وکلا مطابق با استراتژی کلی مدیریت اختلاف هدایت شده و صورت پذیرد. در کنار شما هستیم تا این کار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

داوری

ما موکلین را در مورد اختلافاتی که به داوری ارجاع داده می شوند در مقابل دادگاه های داوری مختلف از جمله PCA ،LCIA وICC نمایندگی خواهیم کرد.

دادخواهی

ما دادخواهی در اختلافات مربوط به قرارداد، اختلافات مشاركتی، اختلافات سهامداران و شرکتی، اختلافات تجاری و همچنین بازبينی قضايی درمورد تصميمات مربوط به پرونده های مهاجرت در دادگاه فدرال را انجام می دهیم.

سوالات متداول

چطور می توانم برای مدیریت دعاوی و اختلافات از خدمات SILAW بهره مند شوم؟

استفاده از خدمات حرفه ای ما معمولا با یک ملاقات (حضوری یا از راه دور) شروع می شود. هدف از این ملاقات شناسایی نیازها، انتظارات و اهداف مشخص حقوقی شما و تشخیص تناسب آنها با تخصص های SILAW است. اگر در این ملاقات مشخص شود که برآورده کردن نیازها و انتظارات شما به بهترین شکل ممکن برای SILAW میسراست و تفاهمی برای ایجاد یک رابطه حرفه ای به دست آید، برای شما قرارداد وکالت (Retainer Agreement) تنظیم و ارسال می شود. کار ما بعد از انعقاد قرارداد شروع خواهد شد.    

از جلسه مشاوره تقدیمی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

جلسه مشاوره تقدیمی (رایگان) یک جلسه نیم ساعته حضوری و یا از راه دور با یکی از وکلای SILAW خواهد بود. هدف از این جلسه در واقع ارزیابی نیاز ها و انتظارات شما و همچنین ارزیابی کارآمدی SILAW برای رساندن شما به اهداف تان است. هدف از این جلسه پاسخ به تمامی سوالات حقوقی شما نیست.  

توجه داشته باشید که این جلسه نه برای شما و نه برای ما تعهدی ایجاد نخواهد کرد. این جلسه به هیچ وجه و به تنهایی موجب ایجاد رابطه وکیل-موکل بین شما و SILAW نخواهد شد.  

ساختار دستمزد حرفه ای در SILAW به چه صورتی است؟

بدیهی است که به دلیل تفاوت ها، پیچیدگی ها و نیاز های هر موکل و پرونده، نمی توان یک دستمزد مشخص را برای همگان از پیش تعیین نمود. اما برای هر موکل، و بسته به نیاز های مشخص و معین پرونده، سعی همواره بر این است که میزان دستمزد از پیش تعیین شده و در قالب Flat-Fee (دستمزد ثابت) به موکل اعلام شود. این رویکرد که با ایجاد شفافیت و قطعیت، چشم انداز مالی را برای موکل روشن می نماید، در همه ی پرونده ها میسر نیست. لذا برای پرونده هایی که به دلیل متغیر های فراوان، ارائه ی خدمات در قالب Flat-Fee مقدور نباشد، ارائه خدمات به صورت Hourly-Rate (دستمزد ساعتی( به موکلین ارائه می شود. 

سیاست سازمانی SILAW ایجاد شفافیت و قطعیت برای موکلین در تمامی جنبه های ارائه ی خدمات است لذا همواره اولویت با استفاده از قالب Flat-Fee بوده و تنها در شرایطی که این قالب امکان پذیر نباشد، هزینه ها به صورت ساعتی اعلام خواهد شد. 

لازم به ذکر است که بر طبق دستورالعمل های کانون وکلای استان اونتاریو که SILAW تحت مجوز آن فعالیت می کند، تمامی هزینه های پرداختی موکلین برای خدمات ارائه نشده، ابتدا در Trust Account (حساب امانی) سپرده گذاری شده و بعد از ارائه خدمات و پس از ارسال صورت حساب برای موکل بر اساس Retainer Agreement(قرارداد وکالت)، به حساب شرکت واریز می گردد.

برای رزرو جلسه مشاوره
درخواست خود را ثبت کنید.

درخواست ها طی دو روز کاری بررسی و پاسخ داده خواهد شد.
https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-small-white.png
واحد 1300 - پلاک 5255 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو
inquiry@silawpc.ca

ما را دنبال کنید:

SILAW Professional Corporation یک شرکت حرفه ای ثبت شده در انتاریو است که براساس ماده 61.0.1 از آیین نامه هفتم بخش دوم قانون انجمن حقوقی توسط کانون وکلای استان انتاریو دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات حقوقی و خدمات وابسته به آن می باشد.

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/04/ontariolawsociety-2.png

کلیه حقوق متعلق به SILAW PC می باشد.