توسعه کسب و کار
در کانادا

Expand Your Business to Canada

دیدگاه تجاری

کانادا به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصد برتر برای گسترش تجارت در سطح جهان است. این کشور دارای

 • پایین ترین نرخ کلی مالیات در سرمایه گذاری های جدید تجاری در بین کشورهای G7،
 • بالاترین نرخ رشد اقتصادی در بین تمامی کشورهای G7 در سال های گذشته،
 • تحصیل کرده ترین نیروی کار در میان تمامی کشورهای OECD

بوده و دارای معاهدات تجارت آزاد (FTA) با کشورهایی است که تقریباً دو سوم از کل تولید ناخالص جهان را تشکیل می دهند و تنها کشوری در گروه G7 است که با هر عضو دیگر این گروه FTA منعقد کرده است. در نتیجه کانادا بهترین دروازه برای ورود و رشد در اقتصاد جهانی است.

گسترش تجارت به کانادا آسان است اما موفقیت در کانادا چنین نیست. بسته به ماهیت و اندازه تجارت شما ملاحظات متعددی وجود دارد که شما باید قبل از ورود به بازار کانادا به آنها توجه کنید. صرف نظر از اینکه شما از کشوری با چارچوب های قانونی مشابه به کانادا وارد می شود یا از کشورهایی با سیستم هایی بسیار متفاوت، SILAW ارزیابی های دقیق و راه حل های متناسب را برای حصول اطمینان از ورود موفق شما به بازار کانادا ارائه خواهد داد.

دیدگاه مهاجرتی

سیاست های مهاجرت کانادا به طور عمده به منظور تسهیل رشد اقتصادی برای این کشور طراحی شده اند. یکی از شیوه های احقاق این هدف، فراهم سازی بسترهایی متنوع برای گسترش کسب و کارهای خارجی به کانادا از طریق برنامه های مهاجرت تجاری است که در عین حال بستر های لازم برای اقامت صاحبین و/یا مدیران کسب و کار در کانادا را نیز فراهم می آورتد.   

تمرکز SILAW در مهاجرت تجاری هم روی “کسب و کار” و هم روی “صاحبان و مدیران” اداره کننده آن است. ما به صاحبان مشاغل و مدیران کمک می کنیم تا فرصت های توسعه استراتژیک در کانادا را شناسایی کرده و از آنها بهره مند شوند. در ضمن ما به آنها کمک می کنیم تا بتوانند برای اسکان دائمی خود در کانادا به درستی برنامه ریزی کنند. در حال حاضر برنامه International Mobility Program یا IMP مسیرهای سریع و کارآمدی برای ورود صاحبین کسب و کار به کانادا به منظور تاسیس شعبه (یا شرکت های تابعه) برای توسعه کسب و کار در کانادا ارائه می دهد. همچنین اعضای خانواده(همسر و فرزندان زیر 22 سال) هم می توانند واجدین شرایط را در کانادا همراهی کرده و از خدمات رفاهی رایگان (مثل بهداشت و درمان و تحصیلات ابتدایی و متوسطه) و اجازه کار بهره مند شوند. SILAW ضمن ارائه برنامه های گسترش تجارت و مشاوره در این زمینه، برای آن دسته از صاحبان مشاغلی که قصد اقامت دائم در کانادا را دارند،  یک برنامه اقامت دائم استراتژیک ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این برنامه ها: برنامه ICT و برنامه ویزای کار کارآفرینی را مشاهده فرمایید.

خدمات ویژه SILAW

مشاوره تجاری و حقوقی
 • برنامه ریزی برای سازماندهی تجاری (Business Organization)؛
 • امکان سنجی و برنامه تجاری؛
 • ملاحظات قانون کار؛
 • ملاحظات مقررات واردات و صادرات؛
 • ملاحظات قانون املاک و مستغلات؛
 • ملاحظات مالیاتی؛
 • ملاحظات مربوط به تجارت الکترونیکی و قوانین IP؛
 • استراتژی اخذ کمک های دولتی (مثل SR&ED، IRAP و غیره)؛
 • استراتژی تأمین مالی؛

برترین برنامه های IMP برای انتقال و گسترش کسب و کار در کانادا

شما را به هدف می رسانیم
برنامه ICT

برنامه ICT

بهترین گزینه برای مدیران و تصمیم گیران ارشدی که مسئولیت توسعه کسب و کار در کانادا را بر عهده گرفته اند.
برنامه ویزای کار کارآفرینی

برنامه ویزای کار کارآفرینی

بهترین گزینه برای کارآفرینانی با کسب و کارهایی منحصر به فرد که توانایی ایجاد مزایای اقتصادی ، اجتماعی یا فرهنگی قابل توجهی در کانادا داشته باشند.

سوالات متداول

چطور می توانم بدانم که آیا واجد شرایط این برنامه ها هستم؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات و شرایط هر یک از این برنامه ها می توانید بر روی هر برنامه کلیک کرده و بیشتر راجع به آن مطالعه کنید. شما همچنین می توانید از ارزیابی تقدیمی مهاجرت تجاری استفاده کنید تا تعیین کند کدام یک از برنامه های مهاجرت تجاری کانادا برای نیازها و انتظارات منحصر به فرد شما کارآمد است.

من کارآفرین هستم اما در حال حاضر کسب و کاری ندارم ، آیا هنوز هم می توانم واجد شرایط شوم؟

برخی از برنامه ها به شما امکان می دهد تا یک تجارت جدید را در کانادا شروع کنید. برای مثال برنامه ویزای کارآفرینی تحت IMP به شما فرصت می دهد تا برای شروع کسب و کار خود در کانادا ویزای موقت کار دریافت نمایید. شما در این برنامه ها و با کمک ما می توانید از روز اول برای اقامت دائم برنامه ریزی کنید. 

برنامه های دیگر مانند برنامه های استانی (PNP) به کارآفرینان اجازه می دهند تا برای شروع یک تجارت جدید در کانادا با مسیری مطمئن برای اخذ اقامت دائم، ویزای موقت کار دریافت کنند.همچنین برنامه ویزای Start-Up به شما این امکان را می دهد تا ضمن ایجاد یک کسب و کار نوآورانه جدید در کانادا، اجازه اقامت دائم کسب نمایید. 

برای کمک به شناسایی برنامه های مهاجرتی متناسب با نیاز ها و انتظاراتتان می توانید ارزیابی تقدیمی مهاجرت تجاری SILAW به صورت رایگان بهره مند شوید. نتایج این ارزیابی دریک جلسه مشاوره رایگان، به همراه موارد دیگر، با شما در میان گذاشته خواهد شد.

من مدیر یک کسب و کار هستم اما سهمی در مالکیت آن ندارم، آیا ممکن است واجد شرایط باشم؟

اگر برای حداقل 12 ماه متوالی در سمت ارشد و کلیدی یک کسب و کار مشغول به کار بوده و آن تجارت قصد دارد شما را به سِمت رهبری توسعه در کانادا برگزیند، ممکن است واجد شرایط برنامه ICT باشید.

در مورد توسعه تجارتم به کانادا جدی هستم اما نمی دانم از کجا شروع کنم.

گسترش تجارت به یک بازار پیشرفته مانند کانادا می تواند دلهره آور بوده و در واقع چالش برانگیز باشد. ما می توانیم به شما در شناسایی فرصت های تجاری مرتبط با کسب و کارتان در کانادا کمک کنیم تا شما بتوانید با بینش و آگاهی بیشترچشم انداز ورود به بازار کانادا را مشاهده کرده و راجع به آن تصمیم بگیرید.

ما دارای تجربه گسترده ای در ارائه مشاوره به تجارت های مختلف خارجی برای ورود به بازار کانادا هستیم و به آنها کمک می کنیم تا بتوانند چالش های کسب و کار در کانادا را پشت سر گذاشته و به اهداف استراتژیک خود دست یابند.  ما در مرحله گسترش به کانادا در کنار شما خواهیم بود تا مشاوره های لازم استراتژیک در زمینه های متنوعی را به شما ارائه نماییم: ساختار تجاری ، مالیات ، اشتغال ، واردات / صادرات ، خرید و فروش ، محافظت از مالکیت معنوی و موارد دیگر.

چطور می توانم برای مهاجرت تجاری از طریق این برنامه ها از خدمات SILAW بهره مند شوم؟

استفاده از خدمات حرفه ای ما معمولا با “ارزیابی تقدیمی مهاجرت تجاری” شروع می شود. هدف از این ارزیابی ارائه راهکارها و استراتژی هایی است که برای نیاز ها و انتظارات منحصر به فرد شما تعریف و طراحی شده اند. نتایج این ارزیابی در یک جلسه مشاوره رایگان با شما تشریک خواهد شد. در آن جلسه همچنین در خواهیم یافت که آیا SILAW می تواند برای نیاز ها و انتظارات شما گزینه مناسبی باشد. اگر این تفاهم برای ایجاد یک رابطه حرفه ای به دست آید، برای شما قرارداد وکالت (Retainer Agreement) تنظیم و ارسال می شود. کار ما بعد از انعقاد قرارداد شروع خواهد شد.    

Retainer چیست؟

بسته به اینکه چطور از این واژه استفاده کنید، معنی آن یکی از دو مورد زیر خواهد بود:

مبلغی که به یک وکیل بر اساس قراداد وکالت و برای هزینه های آتی خدمات حقوقی پرداخت می شود. (در اصطلاح Retainer Fee)

یا

قراردادی کتبی بین وکیل و موکل که اساس رابطه وکیل-موکل را شکل می دهد. (در اصطلاح Retainer Agreement یا قرارداد وکالت)  

از ازریابی تقدیمی مهاجرت تجاری چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

برنامه های مهاجرت تجاری کانادا متنوع، متعدد و پیچیده هستند و درک کامل آنها برای تصمیم سازی نیازمند تخصص های تجاری و حقوقی است. در نتیجه SILAW به منظور تسهیل تصمیم گیری برای موکلین، این ارزیابی را به صورت تقدیمی (رایگان) ارائه می نماید. 

این ارزیابی تخصصی که بر اساس اطلاعات کسب شده از شما و طی چند مرحله انجام می شود، تعیین خواهد کرد که شما برای کدامین برنامه های مهاجرت تجاری واجد شرایط هستید. نتیجه این ارزیابی به همراه موضوعات دیگر در جلسه مشاوره تقدیمی با شما در میان گذاشته خواهد شد.

از جلسه مشاوره تقدیمی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

لطفا توجه داشته باشید که برای خدمات مهاجرت تجاری، جلسه مشاوره تقدیمی فقط زمانی برنامه ریزی می شود که شما پرسشنامه های مهاجرت تجاری را تکمیل و ارسال کرده باشید.

جلسه مشاوره تقدیمی (رایگان) یک جلسه نیم ساعته حضوری و یا از راه دور با یکی از وکلای SILAW خواهد بود. در این جلسه ضمن بررسی نتایج ارزیابی مهاجرت تجاری، راجع به نیاز ها و انتظارات شما بحث شده تا مشخص شود که آیا SILAW برای شما گزینه مناسبی خواهد بود یا خیر. هدف از این جلسه امکان سنجی خدمت رسانی SILAW به شما، با توجه به نیاز ها و انتظاراتتان خواهد بود.

توجه داشته باشید که این جلسه نه برای شما و نه برای ما تعهدی ایجاد نخواهد کرد. این جلسه به هیچ وجه و به تنهایی موجب ایجاد رابطه وکیل-موکل بین شما و SILAW نخواهد شد

ساختار دستمزد حرفه ای در SILAW به چه صورتی است؟

بدیهی است که به دلیل تفاوت ها، پیچیدگی ها و نیاز های هر موکل و پرونده، نمی توان یک دستمزد مشخص را برای همگان از پیش تعیین نمود. اما برای هر موکل، و بسته به نیاز های مشخص و معین پرونده، سعی همواره بر این است که میزان دستمزد از پیش تعیین شده و در قالب Flat-Fee (دستمزد ثابت) به موکل اعلام شود. این رویکرد که با ایجاد شفافیت و قطعیت، چشم انداز مالی را برای موکل روشن می نماید، در همه ی پرونده ها میسر نیست. لذا برای پرونده هایی که به دلیل متغیر های فراوان، ارائه ی خدمات در قالب Flat-Fee مقدور نباشد، ارائه خدمات به صورت Hourly-Rate (دستمزد ساعتی) به موکلین ارائه می شود. 

سیاست سازمانی SILAW ایجاد شفافیت و قطعیت برای موکلین در تمامی جنبه های ارائه ی خدمات است لذا همواره اولویت با استفاده از قالب Flat-Fee بوده و تنها در شرایطی که این قالب امکان پذیر نباشد، هزینه ها به صورت ساعتی اعلام خواهد شد. 

لازم به ذکر است که بر طبق دستورالعمل های کانون وکلای استان اونتاریو که SILAW تحت مجوز آن فعالیت می کند، تمامی هزینه های پرداختی موکلین برای خدمات ارائه نشده، ابتدا در Trust Account (حساب امانی) سپرده گذاری شده و بعد از ارائه خدمات و پس از ارسال صورت حساب برای موکل بر اساس Retainer Agreement(قرارداد وکالت)، به حساب شرکت واریز می گردد

چرا باید به SILAW اعتماد کنم؟

دلایل بسیاری برای اعتماد به SILAW وجود دارد. بعضی از این دلایل را می توانید اینجا مطالعه کنید و برخی دیگر را اینجا. به علاوه SILAW یک شرکت حرفه ای حقوقی است که تحت مجوز های رسمی از دولت انتاریو و کانون وکلای این استان فعالیت می کند. در نتیجه SILAW موظف به رعایت تمامی قوانین حرفه ای و اخلاقی کانون وکلا بوده و می باشد. این قوانین را می توانید اینجا مطالعه نمایید.

اما بهترین شیوه پاسخ به این سوال این است که با ما تماس بگیرید و درعمل خودتان قضاوت کنید. 

پیشنهاد می کنیم برای قضاوت بهتر، قبل از تماس با ما با هر تعداد وکیلی که می توانید مشورت کنید تا مقایسه ارزش های SILAW و قضاوت راجع به توانایی های آن برای شما آسان تر شود. 

آیا شما نتیجه را تضمین می کنید؟

بر اساس قوانین کانون وکلای انتاریو که ما تحت آن فعالیت می کنیم، ارائه ساختار Contingency یا قرارداد نتیجه-محور، و تضمین نتیجه در پرونده های مهاجرتی امکان پذیر نیست. اما آنچه را که ما می توانیم و در واقع تضمین می کنیم ارائه بهترین خدمات حقوقی و مشاوره ای ممکن به موکلین است. 

ما همیشه و با صداقت پرونده شما را ارزیابی می کنیم و نقاط قوت و ضعف آن را با شما در میان خواهیم گذاشت تا بتوانیم اهدافی منطقی و دست یافتنی برای شما تعریف نماییم. ما به خوبی توانایی های و ضعف های خود را می شناسیم و از بیان هیچکدام ابایی نداریم. 

بهتر است به عنوان جایگزینی برای ضمانت، به دنبال وکیلی باشید که با تخصص و تجربه بتواند بیشترین احتمال موفقیت را برای شما به همراه داشته باشد چراکه در مهاجرت، زندگی و آینده شما در میان است و استرداد مالی به هیچ وجه نمی تواند جبران کننده خسارت های احتمالی شما باشد. اشتباه و قصور در این زمینه می تواند تبعاتی جبران ناپذیر به همراه داشته باشد (مثلا ممنوعیت تقاضای موقت و دائم)، در نتیجه انتخاب درست وکیل در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. تا می توانید مشورت بگیرید تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.    

همین حالا فرآیند
ارزیابی مهاجرت تجاری
را شروع کنید!

سوالات خود را از ما بپرسید

منابع

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-small-white.png
واحد 1300 - پلاک 5255 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو
inquiry@silawpc.ca

ما را دنبال کنید:

SILAW Professional Corporation یک شرکت حرفه ای ثبت شده در انتاریو است که براساس ماده 61.0.1 از آیین نامه هفتم بخش دوم قانون انجمن حقوقی توسط کانون وکلای استان انتاریو دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات حقوقی و خدمات وابسته به آن می باشد.

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/04/ontariolawsociety-2.png

کلیه حقوق متعلق به SILAW PC می باشد.