حقوق تجاری

ساختارسازی و ساماندهی تجاری

ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین ساختارهای حقوقی را برای اهداف تجاری خود ثبت، ساماندهی و مدیریت کنید. برخی از خدمات ما در این زمینه شامل موارد زیر است:

  • ثبت شرکت (یا تجارت) در تمامی حوزه های قضایی کانادا؛
  • تدوین قرارداد سهامداری، مشارکت، سرمایه گذاری مشترک و سایر موافقت نامه ها و قراردادهای اتحاد تجاری استراتژیک؛
  • تدیون اساسنامه، آئین نامه، سیاست های حاکم وسایراسناد مدیریت شرکتی (Corporate Governance)؛
  • ساختار سازی برای جانشینی مدیریت و دستمزد های اجرایی؛
  • مدیریت ارتباط با سهامدار؛

مشاوره و مذاکره قرارداد

شما می توانید از توصیه های تخصصی ما در تهیه، بازبینی و مذاکره قراردادهای تجاری خود بهره مند شوید. ما هم در قرارداد های تحت حاکمیت حقوق کانادا و هم  قرارداد های multi-jurisdictional دارای تخصص لازم برای ارائه مشاوره حقوقی هستیم.

برخی از قراردادهایی که ما در آنها تخصص داریم عبارتند از: تامین، صدور مجوز، توزیع، OBL، بازاریابی، فرانچایز، خرید، فروش، برون سپاری، نمایندگی، تمهیدات انحصاری، پیمانکاری مستقل و سایر قراردادهای تجاری.

Compliance

ما می توانیم به شما در زمینه compliance موقت (Ad-hoc) یا سیستماتیک مشاوره دهیم. خدمات ما در این زمینه به شما کمک می کند تا ریسک ها و مسئولیت ها را فعالانه شناسایی نموده و راهکارهایی برای مقابله ، کاهش و پیشگیری از آنها طراحی و اجرا کنید. ما در قوانین تحریم ها و سازوکارهای تبعیت ازآنها تخصص ویژه داریم.

قانون کار و استخدام

ما در استخدام و تدوین قرارداد های کاری و یا پیمانی به شما مشاوره می دهیم تا بتوانید مسئولیت ها و وظایف نیرو های استخدامی خود را به درستی مشخص و مدیریت کنید. 

قانون فرانچایز

ما می توانیم با ارائه مشاوره در زمینه فرانچایز به شما در توسعه کسب و کارتان در کانادا کمک کنیم. به طور خاص ما به شما در انواع مختلف چیدمان های فرانچایز (مستقیم ، مستر و غیره)، افشای تجاری (Disclosure)، مدیریت ریسک، شروط محدود کننده، compliance، استفاده از لایسنس ها و موارد دیگر کمک خواهیم کرد.

خرید و فروش کسب و کار

هنگام خرید یا فروش یک کسب و کار، در زمینه های زیر به شما مشاوره خواهیم داد:

  • Due Diligence در ارزیابی کسب و کار و طی دوره معامله؛
  • مذاکره در مورد پیشنهادات خرید، فروش و LOI؛
  • ساختار دهی معامله (سهام یا دارایی)؛
  • گزارش، مشاوره و تهیه نظرات قانونی لازم؛

سوالات متداول

چطور می توانم برای نیاز های حقوق تجاری خود از خدمات SILAW بهره مند شوم؟

استفاده از خدمات حرفه ای ما معمولا با یک ملاقات (حضوری یا از راه دور) شروع می شود. هدف از این ملاقات شناسایی نیازها، انتظارات و اهداف مشخص حقوقی شما و تشخیص تناسب آنها با تخصص های SILAW است. اگر در این ملاقات مشخص شود که برآورده کردن نیازها و انتظارات شما به بهترین شکل ممکن برای SILAW میسراست و تفاهمی برای ایجاد یک رابطه حرفه ای به دست آید، برای شما قرارداد وکالت (Retainer Agreement) تنظیم و ارسال می شود. کار ما بعد از انعقاد قرارداد شروع خواهد شد.    

از جلسه مشاوره تقدیمی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

جلسه مشاوره تقدیمی (رایگان) یک جلسه نیم ساعته حضوری و یا از راه دور با یکی از وکلای SILAW خواهد بود. هدف از این جلسه در واقع ارزیابی نیاز ها و انتظارات شما و همچنین ارزیابی کارآمدی SILAW برای رساندن شما به اهدافتان است. در نظر داشته باشید که هدف از این جلسه پاسخ به تمامی سوالات حقوقی شما نیست.  

توجه داشته باشید که این جلسه نه برای شما و نه برای ما تعهدی ایجاد نخواهد کرد. این جلسه به هیچ وجه و به تنهایی موجب ایجاد رابطه وکیل-موکل بین شما و SILAW نخواهد شد.   

چگونه می توانم برای جلسه مشاوره تقدیمی به بهترین شکل آماده شوم؟

این یک جلسه 30 دقیقه ای است پس بهتر است تا برای استفاده حداکثری از آن از قبل آماده شوید. بهتر است مهمترین نیاز ها، اهداف و انتظاراتان را یادداشت کنید تا بتوانیم راجع به آنها در این جلسه صحبت کنیم. هرچقدر این موارد را دقیق، واضح و روشن بیان کنید زودتر و بهتر به نتیجه لازم در این جلسه خواهیم رسید.   

ساختار دستمزد حرفه ای در SILAW به چه صورتی است؟

بدیهی است که به دلیل تفاوت ها، پیچیدگی ها و نیاز های هر موکل و پرونده، نمی توان یک دستمزد مشخص را برای همگان از پیش تعیین نمود. اما برای هر موکل، و بسته به نیاز های مشخص و معین پرونده، سعی همواره بر این است که میزان دستمزد از پیش تعیین شده و در قالب Flat-Fee (دستمزد ثابت) به موکل اعلام شود. این رویکرد که با ایجاد شفافیت و قطعیت، چشم انداز مالی را برای موکل روشن می نماید، در همه ی پرونده ها میسر نیست. لذا برای پرونده هایی که به دلیل متغیر های فراوان، ارائه ی خدمات در قالب Flat-Fee مقدور نباشد، ارائه خدمات به صورت Hourly-Rate (دستمزد ساعتی) به موکلین ارائه می شود. 

سیاست سازمانی SILAW ایجاد شفافیت و قطعیت برای موکلین در تمامی جنبه های ارائه ی خدمات است لذا همواره اولویت با استفاده از قالب Flat-Fee بوده و تنها در شرایطی که این قالب امکان پذیر نباشد، هزینه ها به صورت ساعتی اعلام خواهد شد. 

لازم به ذکر است که بر طبق دستورالعمل های کانون وکلای استان اونتاریو که SILAW تحت مجوز آن فعالیت می کند، تمامی هزینه های پرداختی موکلین برای خدمات ارائه نشده، ابتدا در Trust Account (حساب امانی) سپرده گذاری شده و بعد از ارائه خدمات و پس از ارسال صورت حساب برای موکل بر اساس Retainer Agreement(قرارداد وکالت)، به حساب شرکت واریز می گردد.

برای رزرو جلسه مشاوره
درخواست خود را ثبت کنید.

درخواست ها طی دو روز کاری بررسی و پاسخ داده خواهد شد.
https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-small-white.png
واحد 1300 - پلاک 5255 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو
inquiry@silawpc.ca

ما را دنبال کنید:

SILAW Professional Corporation یک شرکت حرفه ای ثبت شده در انتاریو است که براساس ماده 61.0.1 از آیین نامه هفتم بخش دوم قانون انجمن حقوقی توسط کانون وکلای استان انتاریو دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات حقوقی و خدمات وابسته به آن می باشد.

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/04/ontariolawsociety-2.png

کلیه حقوق متعلق به SILAW PC می باشد.