معرفی اعضای تیم

سیاوش شکریان

مدیر عامل و وکیل ارشد

سیاوش ، بنیانگذار و مدیرعامل SILAW ، مهندس الکترونیک و وكیل است. سیاوش تحصیلات خود هم در رشته مهندسی و هم در رشته حقوق را در دانشگاه تورنتو، برترین دانشگاه مهندسی و برترین دانشگاه حقوق در کانادا، به پایان رساند. 

سیاوش پیش از شروع وکالت یک کارآفرین و فعال اجتماعی تمام وقت بود. او به شرکت های مختلفی در قالب مشاور توسعه تجارت توصیه داده و تسهیل گر معاملاتی به ارزش بیش از  50 میلیون دلار برای شرکت های کوچک و متوسط بوده است. این شرکت ها در زمینه های متنوعی از جمله انرژی ، نفت و گاز ، پیمانکاری و مشاوره ، خرید و تامین، توسعه املاک و مستغلات ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، مد و خرده فروشی و بهداشت و درمان مشغول به کار بوده و می باشند. سیاوش همچنین کسب و کارهای متفاوتی از جمله Linkerz (تجارت بین المللی) ، Shemsheno (طراحی و ساخت و ساز) ، Stairways (مشاور IT) ، MaVaMa (شرکت اجتماعی) ، Artly (هنر و فرهنگ) ، Lawbrella (بازارچه حقوقی) و Hanno (تجارت الکترونیکی در سبک زندگی) را تاسیس، و مدیریت نموده است. 

سیاوش همواره یک فعال اجتماعی مشتاق بوده و می باشد. او به عنوان داوطلب به دفترUNODC تهران در تدوین و حمایت یابی از سیاست های کاهش تقاضا در منطقه کمک کرده است. سیاوش همچنین به عنوان مدیر امور بین الملل در بزرگترین سازمان غیر دولتی کاهش تقاضای مواد مخدر در خاورمیانه (تولد دوباره) نقش آفرینی کرده و با حضور در جلسات متعدد CND در مقر اصلی UN در وین به حمایت یابی برای سیاست های کاهش آسیب می پرداخت. او همچنین مشاور ویژه ADNA یکی از بزرگترین شبکه های ضد مواد مخدر در جهان بود. سیاوش همچنین به عنوان مشاور UNICEF در تهران به سازمان های مردم نهاد بسیاری شیوه های جمع آوری کمک های مالی از مردم و حمایت یابی را آموزش می داد. 

سیاوش در قالب وکیل، به موکلان بزرگ و کوچک بسیاری هم در بخش خصوصی و هم بخش دولتی و درانواع موضوعات تجارت بین المللی خدمت نموده است. سیاوش نه تنها تجربه قرارداد های تامین مالی میلیارد دلاری به عنوان وکیل مشاور و مذاکره کننده برای موکلین بسیار بزرگ را داشته بلکه برای موکلینی بسیار کوچک تر هم به عنوان وکیل و مذاکره کننده در مورد انواع تمهیدات تجاری مختلف مثل نمایندگی، توزیع، انتقال فناوری ، OBL و غیره ایفای نقش کرده است. سیاوش همچنین به عنوان مشاور ویژه برجام برای دفتر امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری در ایران خدمت کرده است.

سیاوش در بازار خصوصی نیز به عنوان همکار ارشد در دفتر GIDE تهران (بزرگترین موسسه حقوقی فرانسه) وکالت و نمایندگی غول های بین المللی مانند TOTAL را بر عهده داشته است. پیش از خروج ایالات متحده از برجام، سیاوش درشرکت خصوصی خود به ارائه مشاوره به شرکت های چند ملیتی در حوزه گسترش بازار به منطقه مشغول بود.

سیاوش از طرفی دارای سابقه درخشانی در نمایندگی موکلین در دعاوی بین المللی است. او سابقه حضور درمحاکم داوری بین المللی مانند PCA در لاهه (در یک اختلاف قراردادی چند میلیارد دلاری راجع به خرید گاز بین یک شرکت خصوصی و یک وزارتخانه دولتی) ، LCIA در لندن (در اختلافات قرادادی بین طرفین خصوصی) و ICC در پاریس (در اختلافات قراردادی بین طرفین خصوصی) را در کارنامه خود دارد. 

پس از بازگشت مجدد به تورنتو، سیاوش SILAW را تأسیس نمود. وی در این شرکت حرفه ای مشغول به خدمت رسانی به مشتریان كانادایی در تمامی موارد حقوق تجارت و بازرگانی تحت قانون کانادا  می باشد. وی همچنین در زمینه مدیریت دعاوی بین المللی به مشتریان کانادایی و غیر کانادایی مشاوره می دهد. از همه مهمتر، او در زمینه حقوق مهاجرت تجاری به موکلین از سراسر دنیا راجع به نحوه گسترش تجارت در کانادا و ایجاد و یا خرید کسب و کار در کانادا کمک می نماید. با توجه به تجربه مستقیم سیاوش در زمینه ایجاد و مدیریت استارت آپ ها، او در زمینه ویزای استارت آپ تخصص ویژه ای داشته و به کارآفرینان و سرمایه گذاران این حوزه کمک می کند تا نوآوری خود را در کانادا پرورش داده و شکوفا نمایند. 

تحصیلات و صلاحیت ها

  • وکیل در انتاریو، سال 2016
  • محضردار رسمی در انتاریو، سال 2020
  • Juris Doctor از دانشگاه تورنتو، سال 2014
  • کارشناسی مهندسی الکترونیک از دانشگاه تورنتو، سال 2008

عضویت های حرفه ای

  • عضو  Law Society of Ontario (LSO)
  • عضو  Canadian Bar Association (CBA)
  • عضو  Ontario Bar Association (OBA)
  • عضو  International Bar Association (IBA)
  • عضو  Real Estate Council of Ontario (RECO)

با تیم آشنا شوید

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/siavash.jpg
سیاوش شکریان

وکیل ارشد و مدیرعامل

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/arash-iz.jpg
آرش ایزدپناه

مشاور استارت آپ

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/arash-sh.jpg
آرش شکریان

مشاوره توسعه کسب و کار

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/nima.jpg
نیما پویان

دستیار حقوقی

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/05/logo-small-white.png
واحد 1300 - پلاک 5255 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو
inquiry@silawpc.ca

ما را دنبال کنید:

SILAW Professional Corporation یک شرکت حرفه ای ثبت شده در انتاریو است که براساس ماده 61.0.1 از آیین نامه هفتم بخش دوم قانون انجمن حقوقی توسط کانون وکلای استان انتاریو دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات حقوقی و خدمات وابسته به آن می باشد.

https://silawpc.com/wp-content/uploads/2020/04/ontariolawsociety-2.png

کلیه حقوق متعلق به SILAW PC می باشد.